Duben 2010

Moc se mnou nepočítejte

30. dubna 2010 v 19:41 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Tak se zase po mírné pauze hlásím
Ale spíše tak informačně.
Dneska se mnou už fakt nepočítejte...půjdu někam ven :-)
no a zítra se vám taky nebudu věnovat, protože máme oslavu, takže to se mnou fakt nepočítejte.
V neděli bych tu chvilku mohla být.
Jo jinak zjistila jsem, že mě začíná lézt na nervy tenhle design...prostě ho chci co nejdřív vyměnit, ale poslední dobou to s mojí grafikou fakt nevypadá dobře a ani se mě nechce, takže uvidíme, ale už se na něj nemůžu dívat,, tak snad se to v neděli podaří, le fakt nevim nevim
Tak se tu mějte a užijte si čarodky :D

Opět volnější týden

28. dubna 2010 v 15:59 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.czAhojky...tak jsem se zas chvilku neozvala, ale nebyl čas a a ni nálada...no tenhle týden je až na pondělí krásný počasí, tak jsem většinou venku, tak se mi sem ani nechce.
Zejtra nejdu do školy a jsem doma, protože mám ,,studijní'' volno, takže fajn..aspoň se vyspím.
V pátek jedu na jednu soutěž, tam už se taky těším, aspoň se uliju ze školy. Sice přijedu asi trochu pozdějc, ale to nevadí :D
No takže dneska se nemusím učit, tak pudu ven, ale pak sem zaskočím a možná udělám nějakou grafiku :-)Gardener?

24. dubna 2010 v 17:06 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Zdravím všechny příznivce krásného, slunečného počasí...(tím doufám všechny :-))
Dneska je fakt úžasný počasí :-))...no to je taky částečně důvod, proč jsem tu až teď...ale vůbec se mě sem nechtělo a skoro celý odpoledne jsem byla venku ...
no teďka se mě ani nic moc nechce dělat, takže nevim no...ale asi vytřídím ty affka, to bych mohla zvádnout...a pak udělám asi ty ikonky a pak se uvidí no.

My design no.09

23. dubna 2010 v 11:29 | LeMoNeQ |  My designes
http://graphic-for-u.blog.cz
Od: 12.4. 2010 Do: ???
Téma: Ashley Tisdale - spring
Barvy: Žlutá/Růžová/Zelená
Spokojenost: No abych pravdu řekla...z grafický stránky je to úplná patlanina bez nápadu, ale když se na něj tak dívám tak se mě v podstatě líbí...kvůli těm barvám a jarní náladě...takže jakože spokojená, i když ještě si budu muset zvyknout na tu bílou stránku...:-) Ale jako tuším že mě za chvilu omrzí. Jak se líbí Vám?

BTW: Pak ještě dodělám Aff ikonky...ale mám v plánu vytřídit Affka podle sebe jak sem chodí a tak...takže ty ikonky budou až potom.

Menší přírůstek do rodinky mé grafiky

22. dubna 2010 v 20:59 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Zdravím...tak dneska upe v poho den a zítra teda mám to volno :-*
teď jsem udělala wall, no ale moc se mi do něho nechtělo..je do jedný VGS, tak jsem to tak nějak spatlala...jinou grafiku už ode mě dneska fakt nečekejte...jsem děsně unavená a to byly v podstatě jenom 3 dny školní...no nevadí...zejtra se konečně vyspím pořádně ... už se těším.
no tak zejtra se tu budu vyskytovat nejspíš dopoledne...odpoledne musím pryč.
teďka už půjdu asi na kutě, protože se mi fakt chce spát. No tak tady máte ten zázrak:

Wall (Hayden Panettiere):
Můj názor: No jak vidíte žádnej zázrak to není...mám z něj takový smíšený pocity...jako moc se mi ani nelíbí, ale tak dívat se na něj snad trochu dá :D

Konec týdne? Pro mě JO

21. dubna 2010 v 20:05 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Čauky, tak vás zase zdravím...docela dlouho jsem nenapsala, ale totálně nebyla nálada a vlastně ani čas...teď docela chodím ven, protože je venku fakt krásně a nechce se mi sedět doma.
No teď k tomu názvu...zejtra a v pátek máme na škole přijímačky, takže zejtra jdeme do kina a pak máme volno a v pátek máme ředitelský volno...takže takovej prodlouženej víkend :-)
Tak dneska jsem se nic nemusela učit a zejtra taktéž...no a v ten pátek se konečně jednou vyspím ... no a pak bych tady na blogu něco mohla ukutit, ale uvidíme :-)
dneska už asik nic nečekejte, protože jsem nějaká unavená tak se mi moc nechce no :-)

Studijní den

18. dubna 2010 v 11:00 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Ahojky...
tak včera jsem už nic moc nevytvořila, protože se mi nic nelíbilo..
dneska se budu věnovat hlavně škole, protože toho mám docela dost na zejtřek a nechcu to nechávat na poslední chvílu...
a rači na to pudu hned, ale někdy odpoledne sem zaskočím, protože jak se znám tak moc dlouho u toho studia nevydržím :D
tak já se pak ozvu...zatím se mějte

Sobota úspěšně za námi

17. dubna 2010 v 19:33 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Ten název není tak doslova, ale v podstatě je to tak.
Píšu až teď, protože odpoledne jsem byla pryč a dopoledne jsem uklízela a ani se mi sem moc nechtělo.
Teďka jdu ještě donastavit co zbylo na mailu a pak jdu na grafiku...mám náladu, tak snad něco pude...tak uvidíme, ..zatím :-)

Avatar Selena Gomez

16. dubna 2010 v 21:59 | LeMoNeQ
http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz
http://graphic-for-u.blog.cz

In the mood

16. dubna 2010 v 17:20 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Tak zas po delší době zdravím...celej tejden jsem se neozvala, ale nějak nebyl čas ani nálada...
teď abych pravdu řekla, tak se mi taky nic moc nechce dělat, ale tak o něco se pokusím...teď jdu nastavit mail, protože tam něco je, tak abyste na to nečekali dlouho..až to nastavím, tak půjdu pryč, ale večer bych tu mohla být, tak možná něco vytvořím...mám v plánu tenhle víkend asi i nový design sem, tak uvidíme jak to dopadne..tak zatím.

Jak jsem se v posledních dnech měla

11. dubna 2010 v 19:52 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Takže...jak začít...tak už jsem nenapsala docela dlouho, tak to vezmu po dnech.

Středa:
Dopoledne ve škole kino (Milionář z chatrče)...k tomu filmu: Docela dost mě zaujal, i když byl trochu drsnej....Potom jsme teda jela do toho Brna nakupovat...koupila jsem si triko, mikinu a kostkovanou košilu...mám z toho všeho radost :-) Jinak ve středu nic moc.

Čtvrtek:
Normální školní den...nic zvláštního

Pátek:
Taky tak, ale na blog se mi vůbec nechtělo a nechtělo se mi nic psát...

Sobota:
Dopoledne tak trochu uklízecí a odpoledne jsme jeli do Prahy, do divadla...ale přijeli jsme tam dřív, tak jsme měli čas a u toho divadla byla ještě pořád Matějská, tak jsme se tam prošli..to bylo celkem fajn....večer teda bylo to divadlo. Muzikál Děti ráje (v divadle Goja music hall)....můj dojem? absolutně úžasný muzikál....hrozně moc mě bavil, byl takovej uvolněnej, chvílema vtipnej, písničky Michala Davida krásně zapadaly, pěvecké výkony povedený....atmosféra (hlavně na konci) byla úplně nejlepší...na konci zpívaly všechny písničky znova, všichni lidi stáli, tleskali a pozpěvovali si...nakonec nad hlediště spustily obrovskou disko koulu, na kterou pouštěli světla a ty ,,běhaly´´ po lidech. Prostě nejsupernější. Jestli budete mít možnost, určitě na ten muzikál zajďte...fakt doporučuju. (Jestli vám není líto 700Kč)...prostě plná dojmů...i když moje nohy už mírně odumíraly z podpatků (i když jenom malých)...tak ode 2 odpoledne do půl 2 v noci na to fakt nejsem zvyklá...no to už by stačilo..mohla bych tady psát klidně celej den...

Dneska:
Dneska jsem docela dlouho spala a pak se mě nic nechtělo dělat..takže jsem nic moc nedělala..

Zejtra:
Nejdu do školy, protože jedu na soutěž...hrozně se těším, je to taková jakože dějepisná, ale budou tam takový různý úkoly a tak...tam jedu jakože v týmu za třídu, tak se těším :-)
Přijedu až večer, takže mě tu nečekejte...asi nenapíšu...i když možná jo :D

Už se nebudu rozepisovat...myslím že už to bohatě stačí...tak se tu mějte a užívejte si každýho novýho krásnýho dne a těšte se co vám přinese :-)

Avatar Vanessa Hudgens

10. dubna 2010 v 10:42 | LeMoNeQ
http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz
http://graphic-for-u.blog.cz

Avatar Eva Longoria

9. dubna 2010 v 20:14 | LeMoNeQ
http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz.http://graphic-for-u.blog.cz
http://graphic-for-u.blog.cz

Jenom tak trošičku informační článek

6. dubna 2010 v 20:59 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Čauky lidi, dneska překvapivě celkem v pohodě den :-)
Zejtra ještě lepší :-)
Zejtra jdeme se školou do kina (na Milionář s chatrče), na ten film se nějak extra netěším, ale aspoň se nebudem učit a v 10 končíme :-*. Pak pojedu do Brna na nákupy...takový jarní bych řekla...už se hrozně těším, doufám, že něco pěknýho pořídím :-) Nějakou představu ani moc nemám, ale něco se vždycky najde :-)
Fakt nevim, kdy se vrátím ajestli se pak ještě ozvu..
No to by k zejtřku stačilo a teď tak trošku obecně.
Vím, že to tady poslední dobou není moc živý...spíše jen občas napíšu něco jako deníček....upřímě mě ale teď blogování a grafika moc nebere, ale občas něco ráda napíšu...beztak to nikdo nečte, ale nevadí :-)
Přemejšlela jsem o ,,tématu týdne'' a říkala jsem si, že bych každý týden mohla napsat takovou menší, krátkou úvahu nebo prostě co si o tom myslím...mohlo by to tu pak být trochu pestřejší a říkala jsem si že by mě to mohlo i bavit...Tenhle týden je téma ,,Zdraví''. Dneska se mě už nechce, ale zkusím přes týden něco sepsat...myslím, že se to dá. Uvidíme jak se zdaří moje slohový pokusy. :-)
No, myslím že tenhle článek už je docela dlouhej, takže myslím stačí, ale stejně vám udělám ještě maplou radost )aspoň někomu...možná).
Dneska jsem se přemohla a upatlala jsem jeden blend do VGS...tak aspoň trošku se to tu oživí, tak si užívejte lepší zítřky :-)

Blend (JoJo):
Můj koment: Zdá se mi to jako věčnost, co jsem naposledy dělala blend...a dokonce mě to i bavilo...no, ale netuším kdy se zase k podobnýmu ,,kousku'' dokopu...názor na tenhle: docela se mi líbí, možná trošku obyčejnej, ale líbí.

Divnej den

5. dubna 2010 v 20:45 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
No jako dneska to bylo celkem v pohodě...dopoledne to bylo fajn a dokonce jsem i bez obtíží vstala, jenže odpoledne na mě nějak padla únava, jelikož jsem včera byla na zábavě, tudíž jsem toho moc nenaspala (ne že bych tam byla až do rána, ale na to co jsem zvyklá, jsem spala fakt málo)
Teď se mi chce taky nehorázně spát, takže už jdu...ještě jsem něco musela dodělávat do školy a teď už se mnou fakt nepočítejte...já budu ráda když se dovleču do postele. Nechcu se vidět ráno!
Zejtra bych se tu mohla objevit, ale uvidíme.
Tak doubrou a krásně se vyspěte.

Easter

5. dubna 2010 v 8:19 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Dobré ráno přeji
Dneska jsem tu brzo, ale vstávala jsem už v 7 a teď se docela nudím...teda chvílem ne, kvůli čemu asi...ale nevadí :D
Možná zkusím nějakou grafiku jestli se mi bude chtít. :-)

Nějak mě to nebere

2. dubna 2010 v 14:30 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Zkoušela jsem včera nějakou grafiku, ale vůbec se mě to nelíbilo a nějak mě to teď vůbec nebaví.
Dneska abych pravdu řekla, tak se mi taky vůbec nechce, tak se asi nebudu přemáhat...uvidím no..třeba zejtra už to bude lepší, ale nevim nevim.

Krásné aprílové ráno

1. dubna 2010 v 10:02 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Dobré ránko...tak už máme prázdninky, tak jsem se konečně vyspala.
Dneska je venku úplně nádherně...sluníčko svítí, tak mám docela dobrou náladu :-)
Tak dneska plánuju nějak tak dodělat náhledy grafiky, pak možná udělám lay sem, ale to nevim jistě, pak nějakej do katalogu a když zbyde čas, tak nějakou grafiku.
No, tak uvidíme jak to pude :-)