Květen 2010

Nábor nových Affs

31. května 2010 v 19:49 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Takže kdo by chtěl být Affkem, tak pište do komentů:
1. Přezdívka
2. Blog
3. O čem máš blog
4. Proč chceš být Affs
Ale NEBERU VŠECHNY!
Zaměření na grafiku má plus, ale beru i ostatní, když se mi budou blogy líbit.
Jestli se mi vaše blogy budou líbit, tak si vás hned přidám a napíšu vám na blog. ( a doufám, že si mě taky přidáte).
Když vám nenapíšu do 3 dnů, tak vás neberu.

Zatím blendík

30. května 2010 v 17:02 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Tak na druhej pokus se myslím docela povedl...mě se docela líbí, což se sama divím :-)
Teď možná ještě ukutím nějaký avoše...a teď jsem si taky vzpoměla že jsem někdy dávno chtěla udělat zápis novejch affs...no tak dneska ho sem asi dám :-)
tak teď už ten blend (Eva longoria):
Tak snad se aspoňtrochu líbí..po takový době :-)

Mírně tvořivá nálada

29. května 2010 v 17:41 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Tak zase po chvíli zdravím
dneska se mi docela chce vytvořit nějakou grafiku, takže něco zkusím, tak snad to nějak schůdně dopadne..
tak já se kdyžtak ještě ozvu :-)

I love Paris

24. května 2010 v 21:13 | LeMoNeQ |  Site
paris by ~mrowkaasia

Ta jsem se Vám vrátila...celá.
Teda už v sobotu, ale na blog jsem fakt neměla mysl.
Jsem ještě teď hodně unavená, protože 2 dny z těch 4 jsem se moc nevyspala v autobuse a každej den nachodit 10 km..na to fakt nejsem zvyklá...no a ještě včera jsem se dívala na hokej, ale to až pozdějc.
Takže teď moje dojmy z Paříže:
Totálně nejvíc na mě zapůsobila jako takový klidný, pohodový město. Lidi tam nikam nespěchají, všude plno zeleně, různý parky apod. Úplně nejvíc se mi líbila a určitě bych se tam někdy ráda vrátila. Jen tak pro přiblížení, navštívili jsme: Champs-Elysées (či jak se to píše)- je to taková luxusní ulice a působila na mě takovým úžasně obrovským dojmem, Vítězný oblouk - krásná stavba, Aifelovka samozřejmě nejlepší zážitek, ale úplně nejvíc se mi líbilo jak večer svítila to bylo přenádherný, pak jsme navštívili Montmartre a baziliku Sacré-Coeur, také zážitek, Versailles - zámek a zahrady (neskutečně velký), Katedrála Notre-Dame, Louvre (Monu Lisu jsem viděla, ale nevím co na ní všichni vidí :D) a nakonec jsme pluli na lodi po Seině...tam jsme opět viděli všechny ty památky...taky úžasnej zážitek. Tak to bylo jen tak v kostce. Mám asi milion fotek, takže možná jestli se mě bude chtít sem nějaký povedenější dám. Jinak prostě celej výlet byl jeden velkej zážitek a mám z toho opravdu úžasnej pocit...určitě Paříž doporučuju všem.

Teď bych se ještě ráda zmínila o našich ,,zlatých hoších''
Ani mě sem nepište, že se někdo nedíval ,protože se ze mě asi stal hokejovej fanatik...jinak celá soutěž byla překvapení za překvapením a i když se nám ze začátku vážne nedařilo, pořád jsem doufala a věřila, že se to prostě překoná a taky že jo...najedou když nám ,,teklo do bot'' jsme jakoby probudili a začali hrát. A dali jsme světu najevo kdo jsme! Rusi to měli už před zápasem vyhraný a i gestem, že si po dekorování skoro všichni sundali stříbrný medaile dali najevo, že jsme jim jaksi udělali čáru přes rozpočet. V dnešním hokeji (nejen v něm) nemá nikdo nic jistý a to se letos fakt potvrdilo. Náš tým plnej nováčku se ukázal jako neskutečně bojovej celek ,kterej vždycky drží při sobě a tím jsme i vyhráli. No nic to jsou jenom takový moje výlevy, takže to jste ani nemuseli číst (jestli vůbec někdo).

Tak já končím, myslím, že bych tady mohla psát ještě hodně dlouho, ale nevím kdo by to vůbec četl, takže se tu zatím mějte...ale teď přes týden se tu asi neukážu, zas se mi moc nechce a teď mám úžasnou náladu i bez blogu a tak to hned nemusím měnit...tak pá bobani.

Bonjour, France

19. května 2010 v 9:48 | LeMoNeQ |  Site
paris by ~mrowkaasia
Picture by ~mrowkaasia (DA)

Hlásím se tu v poměrně neobvyklou dobu.
Dneska v 1 totiž jedeme se třídou na výlet do Francie (Paříž),..hrozně moc se těším :-)
Vrátím se až v sobotu někdy k večeru, takže se tady do tý doby neukážu.
Tak mě tu chvilu omluvte :-) a mějte se hezky.

My design no.10

16. května 2010 v 20:00 | LeMoNeQ |  My designes
http://graphic-for-u.blog.cz
Od: 16.5. 2010 Do: ???
Téma: Avril Lavigne
Barvy: Béžová/Červená
Spokojenost: Nejdřív jsem ho plánovala do katalogu, ale ten minulej mě už dávno omrzel, tak jsem ho nastavila sem...jsem docela spokojená...o moc lepší než ten předtím.


Tápám, tápám...

16. května 2010 v 12:51 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Čaute lidi, tak jsem zase týden nenapsala...ale nějak nebyl čas a opět mě opustila chuť tady něco dělat...tak já nevím...chvílema to tu chci zase rozjet, aby to bylo trochu jako dřív a pak se mě sem zase vůbec nechce..
já prostě nevím co mám dělat...
poslední dobou je venku pěkně hnusně..pořád jenom prší a je zima..a to mi na náladě moc nepřidává
ale dneska se mi celkem i chce něco dělat, .. chtěla bych konečně vytvořit nějakej layout, protože už jsem dlouho žádnej nedělala..tak mi držte palce, ať to dopadne trochu schůdně.
jo a s tím katalogem to ještě vůbec nevím...nastavovat se mi nechce, ale dělat ke všecmu návody a kdo ví jak to pak dopadne..no to si ještě rozmyslím, tak já se jdu pokusit kutit :-)

Rozhodnutí

9. května 2010 v 20:29 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Tak zse po týdnu píšu...opět jsem přemejšlela o tom hiatusu a už jsem se v podstatě rozhodla:
HIATUS ZATÍM NEBUDE
Sice se mi moc nechce nic dělat ohledně blogu, ale já bych to asi nevydržela, takže tu udělám pár menších změn a bude to v pohodě. Dneska jsem začala jeden design do katalogu a docela to jde, tak snad ho zejtra nebo někdy dodělám.
No a rozhodla jsem se, že asi budu dávat laye volně ke stažení...sice to bude trochu právce navíc, ale už mě nebaví kontrolovat mail a nastavovat. Sice to možná bude vlna kopíráků, ale tak je to riziko.
No jinak přes týden tu asi moc nebudu, ale až budu mít volnějc, tak sem zaskočím a zkusím začít jak budou vypadat návody k nastavení apod. Více se tomu budu věnovat příští víkend.
Tak snad jsem aspoň někoho potěšila a budu se snažit nezklamat a trochu vylepšovat grafiku apod.
Tak se tu zatím mějte..a někdy se zastavím.

Hiatus? Ještě si to rozmyslím

2. května 2010 v 19:59 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Vážně o tom hodně dlouho přemýšlím..
dneska jsem tu mohla být, ale to je ten problém..
já teď nějak ztrácím chuť psát sem i nějaký info...na grafiku nemám ani pomyšlení a kdo ví jak by to dopadlo...prostě i když jsem na počítači, tak prostě na blog se mě NECHCE!
já nevím čím to je, ale prostě nejde to a já se nechcu pořád přemlouvat, abych tohle udělala a tamto napsala...prostě když se mě nechce, tak sem prostě nepudu.
Teď poslední dobou to tu je takový mrtvý, takže fakt přemýšlím o tom hiatusu, protože takhle si jetě říkám, že bych měla napsat a něco dělat, ale prostě se mě nechce no..
ještě o tom popřemejšlím a uvidíme jak to pude dál.
Počítejte, že dokud se nerozhodnu, tak tu pravděpodobně nic nebude přibývat.