Srpen 2010

Prší...a já mám přemejšlivou náladu

27. srpna 2010 v 16:26 | LeMoNeQ |  Site
Zdravím, už podruhé za tenhle týden...prostě mám opět chuť napsat článek.
Mám zas takovou nějakou divnou náladu a cejtím potřebu se z toho vypsat.
Teď jsem zase tak nějak přemejšlela, proč se mě nechce do grafiky a tudíž do blogu. Já nevím, ale nějak tak postupem času (hlavně teď o prázdninách) jsem začla přemejšlet o blogu, jako o práci. A co si budem nalhávat, práci prostě nemusí nikdo a už vůbec ne já. Nikdy jsem tohle nechtěla dopustit, abych blog takhle vnímala, ale stalo se a teď s tím pocitem žiju a vůbec mě to netěší. Dřív jsem bez blogu prostě ani pořádně nemohla existovat, ale všechno jednou končí a můj názor se změnil, aniž bych chtěla. Já bych se teď musela hoodně přemáhat a nutit, abych vůbec otevřela photoshop a to já vlastně ani nechcu, protože stejně pak nemám žádný nápady a je to k ničemu. A řešení? Asi si teď dám pauzu (jako že už si ju dávám) a pak? Netuším co bude dál...Sice teď blog vůbec nemusim, ale pořád to je moje srdeční záležitost a já bych se ho asi nedokázala jen tak vzdát. Nevím..možná mě blogování zase chytne, ale kdy? to vážně netuším. Achej, už zase plácám nesmysly...
Teď bych vám chtěla napsat důvod mejch myšlenkovejch pochodů, který zavinili tenhle negativní článek...
...Je potemělej, chladnej, listopadovej večer...venku celej den prší a já mám akorát tak chuť zalíst do vyhřátýho pělíšku s dobrou knížkou...
tak asi takovej pocit mě teď provází....ale má to jedno velký ALE...
je konec srpna, prázdniny končí, každý dítě/student je už smířený s tím, že prostě za 5 dní skončí prázdninový poflakování a nastanou opět povinnosti, ...místo toho, aby svítilo, i když už stále slabější a slabější sluníčko, pořád se ochlazuje, dny se zkracujou a pořád prší a prší...
Kdyby byl ten listopad, tak bych to brala a v podstatě i za to byla ráda, že prší, ale teď ne. Vím že si nemůžeme vybrat jak bude, ale mě to prostě deprimuje.
Tečka..končím

Yeah! It´s my birthday today

23. srpna 2010 v 21:49 | LeMoNeQ |  Site
Ani nevím proč píšu článek, protože jindy nemám na blog ani pomyšlení, ale teďka se mi nějak tak chtělo napsat článek. Možná trochu bez smyslu a budou tu jenom takový moje postřehy a planý kecy, ale kdopak to tu bude číst že?
Ano, jak už můžete poznat z názvu článku, dneska mám narozeniny. Koho by to zajímalo...dneska je mi 15 let. Krásnej občankovej věk. Už slyším nějaký takový 12ctky, jak mi tiše závidí, že ,,už" mi je 15. Já si ten věk nezávidím. Někdy mám takový přemejšlecí nálady a pořád si říkám, jak ráda bych se vrátila o nějakejch 10 let zpátky...jak ráda bych chodila do školky a chystala se do 1. třídy...neřešila žádný problémy, který se mě za pár let budou zdát zase absurdní....Teď si můžete říkat, co budu dělat za dalších deset let, když si připadám stará teď...po pravdě řečeno...nevím...už teď chci, aby mi bylo aspoň nějakejch 10 let...jsem asi vážně divná, ale já za to asi neůžu..každej jsme nějakej, ale já ani nevím jestli jsem někdy chtěla, aby mě bylo 15...když jsem si připadala jako dítě a už jsem chtěla mít pokoj od všech příkazů...
Většina dětí (resp. teenagerů) asi přemejšlí jinak. Už ve 13 se těší až budou mít občanku (stejně si myslím, že to je jenom na ztracení), pak se zase těší, že už jenom 3 roky a budou dospělí, budou si moct dělat co chcou...atd...ale co pak? pak už se ten čas nedá zastavit...pak budou starší a starší a pomalu budou zahazovat svoje sny a nakonec stejně budou někým, kdo vůbec nechtěli být.
ANO, jsem divná.
Přemejšlím jako nějaká čerstvá důchodkyně, která má v uvozovkách ,,život za sebou". Jak já nesnáším tenhle pocit...
Prosím, pokud možno ignorujte tenhle článek...je to jenom změť mejch divnejch myšlenek, který asi ani nedávaj smysl, ale já jsem nějak tak cejtila potřebu se z toho vypsat.
Teď si jdu pustit nějakou hrozně veselou písničku, nebo Přátele a ono mě to přejde.
Mějte se a užívejte si poslední týden prázdnin...nevím kdy se zas ozvu..jinak mě to sem netáhne.

Pardónek

19. srpna 2010 v 17:34 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Moc se omlouvám, že jsem se od pondělí neozvala, a to už je čtvrtek...to to letí...za necelý 2 tejdny začne zase škola...a abych pravdu řekla, už se tam těším. Doma je to pořád stejný a už mě to tady nebaví.
No, tak teď už k tomu proč tu nejsem a nic nedělám. Sama to moc nechápu.
Skoro celý dny se docela nudím a na počítači taky trávím pár hodinek, ale prostě nedokážu ani napsat článek, natož otevřít photoshop a něco vytvořit. Kdo ví, jestli to je mou lenností, nebo prostě čím.
Takže co dál?...Já fakt nevim..pozastavovat nebo něco takovýho se mě fakt nechce, ale blog rušit taky nechcu, jenže stejně tu nic nedělám
No tak já o tom popřemýšlím a ještě se ozvu.

Tak jsem s vám vrátila

16. srpna 2010 v 21:31 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Opět jsem doma :-)
Už jsem tu byla včera, ale nějak se mě nechtěl psát ani článek.
Na dovolený bylo krásně...sluníčko, moře, dobrý jídlo...bylo to tam moc fajn.
No dneska jsem taky nějaká přešlá, takže už po mě vážně nic nechtějte.
Možná se ozvu zejtra a přidám něco smysluplnějšího...zatím se tu mějte.

Opouštím vás

5. srpna 2010 v 21:54 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz-http://graphic-for-u.blog.cz-http://graphic-for-u.blog.cz
Je to tak.
Tímto článkem se s váma loučím, ale nebojte, je to pouze na dobu určitou :D
No zkrátka zítra jedu na dovolenou do Černý Hory, takže se tu do 15.8. neukážu.
Tak doufám, že to tu tady beze mě přežijete a budete si užívat prázdnin (jako já ..snad :-))
Tak co bych vám tak ještě napsala...noo tak asi, že se mě bude stejskat, ale už asi ráda vypadnu...už mě to doma celkem nudí.
Takže se tu mějte prázdninově (teda snad vyjde počasí). No a 15.8. tu jsem jako na koni.
Pa :-)

Design je tu

3. srpna 2010 v 19:19 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
Tak koneně tu je ten slibovaný design do katalogu. Je s Miley Cyrus, tak doufám, že aspoň někoho potěším...No pořád se mě na něm něco nezdálo a něco mě tam chybělo, tak teď jsem docela spokojená.
Tak asi zítra vymyslím, jak to udělám s těma návodama a stažením a snad ho dám i ke stžení.
Pak asi udělám novej katalog, ale to už se uvidí.
Tak jak se vám líbí?

Jaj

2. srpna 2010 v 16:56 | LeMoNeQ |  Site
http://graphic-for-u.blog.cz
V sobotu jsem vám toho nějak moc naslibovala a stejně nic. Pardón ale musela jsem pryč, tak mě omluvte. Včera jsem tu nebyla, protože jsem byla nakupovat, takže to mi snad taky prominete.
Dneska jsem zatím nic moc neudělala, ale dneska hodlám dodělat ten lay...na ten návod to už se nevidím, ale aspoň náhled vám sem dám.
Teďka jdu ale ještě něco udělat a pak teda hurá na ten design.
Těšte se!