Všechno nejlepší mému blogu

1. října 2010 v 22:15 | LeMoNeQ |  Site
Právě 1. října 2009 jsem založila tenhle blog.
Za tetn rok se toho hodně moc změnilo...nevím jestli k lepšímu, ale změnilo. Můj přístup k blogu určitě...prostě a jednoduše mě přestal bavit...mrzí mě to, ale vážně se nechcu nijak přemlouvat pořád, takže to prosím chápejte.
Změnila jsem se i já...a to ve všech směrech...nemůžu posoudit, jak moc, ale když si to tak přemítám ten dlouhej rok, tak jsem jiná...tuším že mám více zkušeností (o trošičku) a už tak nějak vím, co od života očekávat...i když vždycky něco překvapí...Nevím co vlastně chci, ale jak pořád doufám, na všechno je dost času...
teďka mě hodně vyčerpává škola, i když jak se to vezme, protože já to flákám...musím si to přiznat, ale je to tak...na školu totálně kašlu a tak nějak doufám, že se to nějak přejde...přežívám z hodiny na hodinu...NElíbí se mi můj přístup, ale na to jsem moc líná...štve mě to a to docela hodně, když něco mám dělat, tak to odkládám na potom a na potom a pak si řeknu, že se to nějak zvládne a pak si nadávám a nadávám jak jsem blbá, když jsem měla tolik času atd., atd...
,,NEPŘEŽÍVEJ, ALE PROŽÍVEJ!"
Hláška jednoho moc osobitého a svérazného člověka, kterého jsem strašně ráda poznala a docela mě mrzí, že nás opustil...byl to sice ,,jenom" učitel, ale on bylo prostě velká osobnost.
Chtěla bych se tím řídit, protože celý dny jenom přežívám ve stereotypu....hodně mě to nebaví a hodně mě to mrzí...jsem blbá...jednou si to budu vyčítat a já to vím, protože si tovyčítám už teď.
Ale asi jsem nenapravitelná...
No tak tohle je úplně suprově pozitivní narozeninovarj článek, jak asi vidíte...ale tenhle blog si to nezaslouží...za to si můžu sama a nevím, jestli ho a vás tím chci otravovat...nějak poměrně často mám sklon k silně pesimistickým článkům...ale budete se divit, ale já mám v podstatě dobrou náladu...ale TOHLE ve mě tak nějak pořád zůstává a já to potřebuju dostat ven...
Nesnáším se!
Ale jinak se mám fajn...:-)
Taky ve mě dřímá nápad, že bych si založila další blog (zase asi tak na rok, na víc to nevidím), ale byl by to čistě deníčkovskej blog, protože tady tenhle už nechcu zaplňovat mejma kecama...je to prostě grafickej blog a tohle si nezaslouží...ale vůbec nevím jestli sem chci dávat případně odkaz, ale je to zatím nápad ve vývinu, takže uvidíme
Sem se vracet nechci a nejspíš ani nebudu...rozhodně blog neruším, ale myslím, že tohle he jeden z posledních článků...nebo alespoň na hodně dlouhou dobu.
Mrzí mě to
Mějte se.

,,blogu, ještě jednou všechno nejlepší...bylo mi s tebou moc krásně a je mi to líto, že tě v podstatě opouštím" :'-(
 


Komentáře

1 katiewreight katiewreight | Web | 27. listopadu 2010 v 11:10 | Reagovat

Proč takové blogy končí? máš ho moc hezký,ale opravdu bych zvážila,jestli si ho rušit :/

2 Amanda Amanda | 6. prosince 2010 v 8:34 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měla, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.

Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.

Hodně lidí si není jistých, co by

v životě chtěli.

Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.

Tady je přesná kope, takže: funguje

to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

Nebo

se to nikdy nestane..

3 TomkoF TomkoF | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 14:14 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama